محل تبلیغات شما

این هولناک ترین وتلخ ترین خبری بودکه درصبح روزجمعه 13دیماه98ملت بزرگ ایران باشنیدن آن شوکه شدند.خبربسیارتلخ بودوهمه منتظربودندوآرزومی کردندخبردروغ باشدویاتکذیب شود اما   حیف  وصدحیف که  خبر  راست بود.سردار دلاور جبهه های اسلام درهشت سال دفاع مقدس و مدافع راستین حریم ولایت وحرم اهل بیت عصمت وطهارت وپشتیبان نستوه ملتهای مسلمان ومبارزجهان وچهره بین المللی مقاومت حاج قاسم سلیمانی به همراه یکی دیگرازچهره های مبارزمقاومت ابومهدی المهندس عراقی و8تن ازهمرزمان مجاهدشان به دست عمال جنایتکار وملعون وشقی ترین دشمنان اسلام آمریکای تروریست وجنایتکاربه شهادت رسیدند.باشنیدن این خبر ملت بزرگ ایران که همه افتخارودلگرمی وامیدشان وامنیت شان را مرهون رشادتهاوحضوراین سربازقهرمان وطن ودیگرفرزندان غیورشان می دانستندرا به یکباره احساس کردکه همه چیزراازدست داد وپشتش خالی شدوچشمهای بیداری که باتولیدامنیت پایدار خواب آرام رابه چشمهای مردمش هدیه می کردبسته شدآنهم درساعت یک وبیست دقیقه بامدادودرکشوری دیگرکه به عنوان مهمان درآن کشور{عراق}دعوت رسمی شده بودوبامقامات آن قرارملاقات داشت.اولین پیام امیدبخش بعدازتاییدرسمی خبر,درساعات اولیه صبح جمعه دردمندانه ومقتدرانه وحیاتبخش توسط فرماندهی معظم کل قوا ورهبری معظم انقلاب که به خوبی می داندچه سربازفداکاروفرمانده دلاوری را ازدست داده است صادرمی فرماید.که خودش گویای همه چیز است:     بسمالله الرحمن الرحیم  ملت بزرگ ایران:سرداربزرگ وپرافتخاراسلام آسمانی شد.دیشب ارواح ظیبه ی شهیدان روح مطهرقاسم سلیمانی رادرآغوش گرفتند.سالهامجاهدت مخلصانه وشجاعانه درمیدانهای مبارزه باشیاطین واشرارعالم وسالهاآرزوی شهادت درراه خداسرانجام سلیمانی عزیزرابه این مقام والارسانیدوخون پاک اوبه دست شقی ترین  آحادبشربرزمین ریخت.این شهادت بزرگ رابه پیشگاه حضرت بقیه الله ارواحنافداه ووبه روح مطهرخوداو تبریک وبه ملت ایران تسلیت عرض میکنم.اونمونه برجسته ای ازتربیت شدگان اسلام ومکتب امام خمینی بود.اوهمه عمرخودرابه جهاد درراه خدا گذرانید.شهادت پاداش تلاش بی وقفه اودرهمه ی این سالیان بود.بارفتن او به حول وقوه الهی کاراو وراه اومتوقف وبسته نخواهدشد.ولی انتقام سختی درانتظارجنایتکارانی است که دست پلیدخودرابه خون او ودیگرشهدای دیشب آلودند.شهیدسلیمانی چهره بین المللی مقاومت است وهمهدلبستگان مقاومت خونخواه اویند.همه دوستان ونیز همه دشمنان بدانندخط جهاد ومقاومت باانگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت وپیروزی قطعی درانتظارمجاهدان این راه مبارک است.فقدان سردارفداکاروعزیزماتلخ است ولی ادامه مبارزه ودست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان وجنایتکاران را تلخ ترخواهدکرد.ملت ایران یادونام شهیدعالی مقام سردارسپهبدقاسم سلیمانی وشهدای همراه او بویژه مجاهدبزرگ اسلام جناب آقای ابومهی المهندس رابزرگ خواهدداشت واینجانب سه روزعزای عمومی درکشوراعلام میکنم وبه همسرگرامی وفرزندان عزیزودیگربستگان ایشان تبریک وتسلیت عرض میکنم.سیدعلی ای13دی ماه1398.

سرداردلهاسپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی آسمانی شد

سال۱۳۹۷ سال حمایت ازکالای ایرانی

سال۱۳۹۷سال حمایت ازکالای ایرانی

سلیمانی ,اسلام ,ملت ,شهادت ,میکنم ,مقاومت ,بزرگ ایران ,ملت ایران ,قاسم سلیمانی ,المللی مقاومت ,ملت بزرگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها